Pon-pt: 9:00 – 17:00
Umów się na spotkanie

Kredyty frankowe - kancelaria RBBC

Jakiś czas temu wśród polskich kredytobiorców ogromną popularnością cieszyły się kredyty frankowe. Na ich zaciągnięcie zdecydowały się głównie te osoby, które w tym okresie nie dysponowały zdolnością kredytową w polskiej walucie. Dzięki relatywnie niskiej marży bankowej regularne spłacanie pożyczek we frankach było w zasięgu ręki nawet osób o niezbyt wysokich miesięcznych dochodach. Z czasem jednak doszło do gwałtownego zwiększenia się kapitału kredytu na skutek wysokiego wzrostu kursu szwajcarskiej waluty. W efekcie wiele osób straciło bezpowrotnie swoje nieruchomości, mimo to wciąż nie są w stanie spłacić wszystkich ciążących na nich zobowiązań. Tutaj z pomocą przychodzi nasza kancelaria prawna. Kredyty frankowe nie są nam obce. Zapoznawszy się z prawem oraz sytuacją na rynku jesteśmy w stanie wykonać odpowiednie doradztwo kredytowe, które z pewnością pomoże w Państwa problemie.

Pomoc frankowiczom – kancelaria

Przygotowaliśmy ofertę kompleksowej pomocy prawnej z myślą o każdym, kto wziął kredyt frankowy. Kancelaria podejmuje się szczegółowej analizy umów zawartych przez klientów z bankami, szukając zamieszczonych w nich niedozwolonych postanowień, stanowiących przesłankę do zakwestionowania ważności dokumentu. Reprezentujemy Państwa w sprawach o unieważnienie umowy kredytowej albo jej „odfrankowienie”, zgodnie z ogólnie przyjętą zasadą wyboru wariantów korzystniejszych z punktu widzenia klienta. Frankowicze mogą liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony. Dołożymy wszelkich starań, aby w miarę możności zminimalizować ciążące na Państwu zadłużenia wynikające z zaciągnięcia kredytów frankowych. Nasza pomoc dla frankowiczów wykonywana jest przede wszystkim z myślą o Państwa komforcie.

Frankowicze – pomoc prawna

Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszej pomocy, w pierwszej kolejności powinni przesłać do kancelarii umowę kredytową razem ze wszystkimi podpisanymi aneksami. Oferujemy bezpłatną analizę dostarczonej dokumentacji. W razie konieczności zajmujemy się też opracowywaniem specjalnych pism do instytucji bankowych z prośbą o udzielenie dokładnych danych, na podstawie których dokonujemy szczegółowych wyliczeń obciążonych opłatą w ustalonej wcześniej wysokości. Po uzyskaniu wyników wskazujemy frankowiczom, które rozwiązanie w ich przypadku jest korzystniejsze – „odfrankowienie” czy unieważnienie umowy z uwagi na zawarte w niej klauzule abuzywne. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości i niejasności mogą Państwo swobodnie zadawać nam pytania. Nasza pomoc prawna frankowiczom ma na celu przede wszystkim polegać na wyczerpujących odpowiedziach na każde z Państwa pytań, gdyż dążymy do udzieleniu możliwie jak najbardziej kompleksowej pomocy prawnej w zakresie neutralizowania negatywnych skutków zaciągnięcia kredytów frankowych.

Kredyt we frankach

Zakres naszych usług świadczonych na terenie całej Polski obejmuje szeroko zakrojoną pomoc frankowiczom polegającą na przygotowywaniu pism przedprocesowych kierowanych w pierwszej kolejności do banku. Następnie opracowujemy pozew i składamy go do sądu. To zwiększa Państwa szanse na wygranie całej sprawy i doprowadzenie do tego, że spłacanie kredytu we frankach stanie się jedynie przykrym wspomnieniem. Wysokie zadowolenie z pewnością zagwarantuje nasza kancelaria. Kredyty frankowe z pomocą specjalistów okażą się nie takie trudne do pokonania, jak mogłoby się wydawać.

 

Kontakt

Numer telefonu

PL: +48 570 075 550
EN: +48 570 075 750
Nasze biuro

Toruń: Grudziądzka 74-76, lok. 101

87-100 Toruń

Warszawa: ul. Twarda 18

00-105 Warszawa

+48 570 075 550

biuro@rbbcenter.com

Godziny pracy

Poniedziałek-Piątek

9:00 – 17:00

Naszą misją jest niesienie profesjonalnej pomocy prawnej i finansowej konsumentom oraz spółkom, które borykają się z problemami płynności finansowej lub zagrożeniem niewypłacalnością. A także ratowanie ich przed upadłością – wykorzystując nowe przepisy dotyczące restrukturyzacji.

Biuro w Toruniu:

ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101,

87-100 Toruń

Biuro w Warszawie:

ul. Twarda 18,

00-105 Warszawa

Markę RBBC tworzą:
  • Centrum Restrukturyzacji i Upadłości Sp. z o. o. z siedzibą w Toruniu
  • ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń
  • NIP: 9562321961
  • KRS: 0000655226
  • Kancelaria Syndyka Sp. z o. o. z siedzibą w Toruniu
  • ul. Grudziądzka 74-76, lok. 101, 87-100 Toruń
  • NIP: 9562347021
  • KRS: 0000773071
  • Biuro w Warszawie:
  • ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
© 2021 RBBC | Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności | Realizacja: Tomsky.pl | Kancelaria prawna
strzalka